Łatwe 100 zł za założenie darmowej karty Twisto

Aktualizacja [31.12.2019]: Promocja została wstrzymana. W dalszym ciągu można korzystać z programu poleceń i zyskać 50 zł ==> Program poleceń Twisto 

Meeega łatwy bonus w wysokości 100 zł do uzyskania w zamian za założenie konta oraz wyrobienie darmowej karty Twisto.

Jak otrzymać 100 PLN od Twisto – Instrukcja krok po kroku

1. Zarejestruj się na stronie Twisto.
2. W formularzu rejestracyjnym podaj swój adres e-mail oraz zaproponuj hasło.
3. W polu „Posiadam kod promocyjny” nie podajemy żadnego kodu. Wpisanie jakiegokolwiek kodu polecenia spowoduje, że zostanie nam naliczona premia jedenie w kwocie 50 zł.
4. W kolejnym kroku uzupełnij swoje dane osobiste: imię i nazwisko, kraj pochodzenia, adres zamieszkania, numer PESEL, numer telefonu oraz informacje na temat sytuacji dochodowej.
5. Kolejny krok to konieczność zdefiniowania limitu jaki nas interesuje oraz możliwość zamówienia karty.
6. W celu potwierdzenia tożsamości musisz wykonać jedynie przelew weryfikacyjny o wartości 1 PLN na konto w Twisto. Kwota ta zostanie nam natychmiast zwrócona. W przypadku przelewu weryfikacyjnego niezmiernie ważne jest, aby dane osobowe wpisane we wniosku były dokładnie takie same jak dane w koncie bankowym z którego będzie zrobiony przelew.
7. W trakcie weryfikacji Twisto ocenia naszą zdolność kredytową na podstawie naszego oświadczenia (bez konieczności dostarczania potwierdzeń wpływów wynagrodzenia czy zaświadczenia o dochodach). Twisto nie sprawdza również naszej historii kredytowej w BIK (zatem jeżeli limit zostanie uruchomiony, to fakt ten nie obciąży naszej zdolności kredytowej!) Weryfikowane są jedynie nasze dane w Krajowym Biurze Informacji Gospodarczej S.A. (tzw. BIG).
8. Po pozytywnej weryfikacji (trwa od kilku godzin do kilku dni) otrzymamy wiadomość o przyznanym limicie. W ciągu kolejnych kilku dni otrzymamy zamówioną przez nas kartę.
9. Premia 100 zł zostanie przypisana do naszego konta Twisto w formie punktów (100 zł = 100 pkt), których będziemy mogli użyć do spłaty debetu na karcie. Zgromadzonych punktów nie można wypłacić ani przelać na inne konto. Środki te możemy wykorzystać jedynie do spłaty wykorzystanego wcześniej limitu na karcie. Karta Twisto to tradycyjna karta debetowa, której operatorem jest Mastercard i można nią płacić w dowolnym sklepie stacjonarnym lub internetowym.

Czym jest Twisto?

Twisto to aplikacja mobilna oraz wielowalutowa karta z limitem kredytowym. Operatorem karty jest Mastercard i dzięki temu z karty skorzystamy wszędzie tam, gdzie akceptowane są karty tego operatora (czyli w zdecydowanej większości sklepów internetowych i stacjonarnych zarówno w Polsce jak i za granicą). Twisto nie pobiera żadnych opłat za wydanie oraz za użytkowanie karty. Na każdej karcie jest linia debetowa (w praktyce możemy wnioskować o kwotę od 300 do 10 000 zł), która działa bardzo podobnie jak karta kredytowa. Jeżeli skorzystamy z limitu karty to zadłużenie wobec Twisto można spłacić do 45 dni (mamy 15 dni na spłatę po zakończeniu poprzedniego miesiąca) bez dodatkowych opłat. W razie potrzeby można odroczyć termin płatności o kolejny miesiąc, jednak wtedy musimy się liczyć z dodatkowym kosztem: 4,5 zł za każde przesunięte 100 zł (można odroczyć tylko część zadłużenia). Warto także pamiętać, że Twisto to jedynie karta do opłacania zakupów więc nie możemy jej użyć do wypłaty gotówki z bankomatu. W aplikacji Twisto nie znajdziemy także żadnej opcji umożliwiającej przelew środków na inne konta bankowe.

Co wyróżnia Twisto?

  • bezpieczeństwo transakcji gwarantowane przez operatora Mastercard (min. brak nadrukowanego kodu CVC na karcie);
  • brak opłaty za przewalutowanie; 
  • korzystne kursy wymiany walut;
  • bez opłat za kartę Twisto Free;
  • darmowy limit kredytowy do 45 dni – mamy 15 dni na spłatę po zakończeniu miesiąca;
  • kwota limitu kredytowego od 300 do nawet 10 000 zł;
  • skuteczna kontrola wydatków – dzięki aplikacji Twisto (dostępnej zarówno na systemy Androido oraz iOS);

Program poleceń Twisto. Zaproś znajomych i polecaj Twisto. Każde z Was otrzyma po 50 zł.

Każdy użytkownik może dodatkowo zarabiać na poleceniu karty Twisto swoim znajomym. Za każde zatwierdzone konto Twojego znajomego (rejestracja, zamówienie karty oraz przyznany limit kredytowy) zyskasz punkty o wartości 50 zł. Osoba polecana również otrzyma 50 zł na start!

Przydatne dokumenty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *