251 zł za założenie darmowego konta w BNP Paribas

Kilka dni temu wystartowała bardzo fajna promocja w BNP Paribas. Tym razem do zgarnięcia mamy aż 251 złotych w gotówce za założenie darmowego Konta Otwartego na Ciebie.

Kto może skorzystać z promocji?

Uczestnikiem tej promocji może zostać osoba fizyczna, będąca jednocześnie obywatelem Polski, posiadająca ważny dowód osobisty, która ukończyła 18 lat i posiada pełną zdolność do czynności prawnych. Dodatkowo osoba ta w okresie 9 miesięcy przed datą złożenia wniosku nie była posiadaczem ani współposiadaczem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w BNP Paribas Bank Polska S.A. (dotyczy także klientów przejętego Raiffeisen Polbank).

Co zrobić aby uzyskać nagrodę?

Jeżeli spełniamy pierwszy kluczowy warunek promocji – nie jesteśmy osobą posiadającą konto osobiste w BNP Paribas w okresie ostatnich 9 miesięcy to koniecznie do dnia 30 września 2019 roku (lub do momentu osiągnięcia liczby 3 000 Rejestracji w Promocji) powinniśmy wypełnić formularz zgłoszeniowy na dedykowanej stronie promocji.

WEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

Podczas rejestracji należy pamiętać, aby zaakceptować regulamin oraz zaznaczyć komplet zgód na przetwarzanie danych osobowych („zgody na przetwarzanie przez Organizatora danych osobowych Uczestnika oraz ich przekazanie do Banku w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia Promocji, a także o upoważnieniu Banku do przekazania Organizatorowi informacji o spełnieniu warunków do uzyskania nagrody„). W następnym kroku należy uzupełnić wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą debetową Otwartą na Dzisiaj wraz z usługami bankowości internetowej (otrzymamy specjalny link). Nie należy zwlekać z rozpoczęciem rejestracji ponieważ Organizator zastrzegł w regulaminie, że po osiągnięciu 3 000 rejestracji promocja zostanie automatycznie zakończona (pojawi się oficjalna informacja na stronie promocji). Następnym krokiem do spełnienia jest zawarcie umowy z Bankiem. Należy to zrobić maksymalnie do dnia 7 października 2019 roku..

Co dalej?

Pełna kwota nagrody podzielona jest na dwa bonusy (100 zł oraz 151 zł). Pierwszy bonus o wartości 100 zł uzyskamy pod warunkiem:
– złożenia wniosku o Konto Osobiste i zawarciu Umowy zgodnie z regulaminem promocji;
– wykonania min. 2 przelewów środków z konta za pomocą bankowości internetowej lub mobilnej. Koniecznie musimy to zrobić do końca października 2019 r. ;

Aby otrzymać drugą transzę – bonus o wartości 151 zł należy:
– w listopadzie oraz grudniu 2019 wykonać transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 300 zł;
– w listopadzie oraz grudniu 2019 otrzymać wpływ na nowo otwarte konto na kwotę min. 1000 zł;

Jeżeli spełnimy wszystkie warunki konieczne do uzyskania nagrody to zostaniemy o tym fakcie poinformowani mailowo nie później niż do dnia 21 listopada 2019 (w przypadku pierwszej nagrody) oraz nie później niż do dnia 20 stycznia 2020 (w przypadku drugiej nagrody). Przed otrzymaniem pierwszej nagrody konieczne jest także uzupełnienie swoich danych do odbioru premii do dnia 25 listopada 2019 r. – na podstawie instrukcji otrzymanej mailowo. Pierwszy bonus 100 zł zostanie nam przelany na konto do dnia 30 listopada 2019 r. Z kolei drugą nagrodę w kwocie 151 zł otrzymamy najpóźniej do dnia 31 stycznia 2020 r.

Konto Otwarte na Ciebie

  • 0 zł za prowadzenie rachunku (bez dodatkowych warunków);
  • 0/3zł za kartę Otwartą na Dzisiaj – 0 zł pod warunkiem wykonania w miesiącu poprzedzającym pobrane opłaty jednej transakcji bezgotówkowej miesięcznie; w innym wypadku opłata wyniesie 3 zł miesięcznie;
  • 0 zł za wypłaty gotówki z bankomatów zlokalizowanych na terenie oddziałów Banku i Planet Cash;
  • 0 zł za standardowe krajowe polecenie przelewu w złotych polskich zlecane w systemie bankowości elektronicznej (nie dotyczy polecenia przelewu natychmiastowego);

WEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

Przydatne dokumenty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *