Bon na 350 zł do Biedronki za założenie Konta Otwartego na Ciebie od BNP Paribas

Kolejna meeega promocja od banku BNP Paribas!! Tym razem do zgarnięcia mamy bon do sklepów Biedronka o wartości aż 350 złotych!

Kto może skorzystać z promocji?

Uczestnikiem tej promocji może zostać osoba fizyczna, będąca jednocześnie obywatelem Polski, posiadająca ważny dowód osobisty, która ukończyła 18 lat i posiada pełną zdolność do czynności prawnych. Dodatkowo osoba ta w okresie 9 miesięcy przed datą złożenia wniosku nie była posiadaczem ani współposiadaczem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w BNP Paribas Bank Polska S.A. (dotyczy także klientów przejętego Raiffeisen Polbank).

Co zrobić aby uzyskać bon na 350 zł do sklepów Biedronka?

Jeżeli spełniamy pierwszy kluczowy warunek promocji – nie jesteśmy osobą posiadającą konto osobiste w BNP Paribas w okresie ostatnich 9 miesięcy to koniecznie od dnia 19 sierpnia 2019 roku do momentu osiągnięcia liczby 2500 Rejestracji w Promocji, lecz nie dłużej niż do dnia 15 września 2019 roku powinniśmy wypełnić formularz zgłoszeniowy na dedykowanej stronie promocji.

WEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

Podczas rejestracji należy pamiętać, aby zaakceptować regulamin oraz zaznaczyć komplet zgód na przetwarzanie danych osobowych („zgody na przetwarzanie przez Organizatora danych osobowych Uczestnika oraz ich przekazanie do Banku w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia Promocji, a także o upoważnieniu Banku do przekazania Organizatorowi informacji o spełnieniu warunków do uzyskania nagrody„). W następnym kroku należy uzupełnić wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą debetową Otwartą na Dzisiaj wraz z usługami bankowości internetowej (otrzymamy specjalny link). Nie należy zwlekać z rozpoczęciem rejestracji ponieważ Organizator zastrzegł w regulaminie, że po osiągnięciu 2 500 rejestracji promocja zostanie automatycznie zakończona (pojawi się oficjalna informacja na stronie promocji). Następnym krokiem do spełnienia jest zawarcie umowy z Bankiem. Należy to zrobić w okresie od dnia 19 sierpnia 2019 roku do dnia 15 września 2019 roku.

Co dalej?

Pełna nagroda – bon na 350 zł podzielona jest na dwie transze. Pierwsza z nich – bon o wartości 150 zł uzyskamy pod warunkiem:
– złożenia wniosku o Konto Osobiste i zawarciu Umowy zgodnie z regulaminem promocji;
– wykonania min. 3 transakcji bezgotówkowych w miesiącu wrześniu;

Aby otrzymać drugą transzę – bon o wartości 200 zł należy:
spełnić warunki do otrzymania pierwszej transzy (szczegóły powyżej);
– w październiku 2019 wykonać min. 2 przelewy środków z Konta Osobistego za pomocą bankowości internetowej (Pl@net lub GOonline lub Aplikacji mobilnej GOmobile)
– w październiku 2019 wykonać transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 300 zł;
– w październiku 2019 otrzymać wpływ na nowo utworzone konto na kwotę min. 1000 zł;

Jeżeli spełnimy wszystkie warunki konieczne do uzyskania nagrody to zostaniemy o tym fakcie poinformowani mailowo nie później niż do dnia 21 października 2019 (w przypadku pierwszej nagrody) oraz nie później niż do dnia 20 listopada 2019 (w przypadku drugiej nagrody). Nagroda zostanie nam przekazana do ostatniego dnia miesiąca, w którym otrzymamy informację o jej przyznaniu za pomocą wiadomości SMS przesłanej na numer telefonu podany w trakcie rejestracji.

Konto Otwarte na Ciebie

  • 0 zł za prowadzenie rachunku (bez dodatkowych warunków);
  • 0/3zł za kartę Otwartą na Dzisiaj – 0 zł pod warunkiem wykonania w miesiącu poprzedzającym pobrane opłaty jednej transakcji bezgotówkowej miesięcznie; w innym wypadku opłata wyniesie 3 zł miesięcznie;
  • 0 zł za wypłaty gotówki z bankomatów zlokalizowanych na terenie oddziałów Banku i Planet Cash;
  • 0 zł za standardowe krajowe polecenie przelewu w złotych polskich zlecane w systemie bankowości elektronicznej (nie dotyczy polecenia przelewu natychmiastowego);

WEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

Przydatne dokumenty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *