Boomerun aplikacja, która płaci za kroki!

Wystartowała bardzo ciekawa i dochodowa aplikacja Boomerun, która będzie nas nagradzać i płacić za aktywność fizyczną 🙂 W ramach programu lojalnościowego aktywni fizycznie mogą zbierać punkty i wymieniać je w przyszłości na bardzo atrakcyjne nagrody. 

Czym jest Boomerun?

Boomerun to aplikacja pozwalająca gromadzić punkty za każde sto kroków. Jej celem jest nagradzanie aktywności fizycznej użytkowników. Program można zintegrować z Google Fit i Stravą. Wyniki aktywności są automatycznie zaciągane, przez co użytkownicy smartbandów będą mogli nabijać kroki nawet bez noszenia telefonu.

Jak działa Boomerun?

Każdy użytkownik aplikacji zbiera punkty w zamian za swoją aktywność fizyczną np. przebyte kroki, bieganie czy jazdę na rowerze. Każde zdobyte 100 kroków to jeden punkt. Zdobyte punkty będzie można następnie wymieniać na atrakcyjne nagrody min. bony zakupowe do takich sklepów jak  Decathlon, Allegro, TK Maxx, Zalando, Empik lub zdrową żywność, sportowe ubrania a w przyszłości – prawdopodobnie zniżki na ubezpieczenia zdrowotne i życiowe. Na platformie obecnych jest na dzień dzisiejszy ok. 40 marek oferujących wymianę zdobytych punktów na nagrody. Według wstępnych obliczeń 1 punkt zebrany w aplikacji ma wartość mniej więcej 0,5 grosza. Według szacunkowych wyliczeń autorów aplikacji Boomerun, umiarkowanie aktywna osoba wykonuje ok. 7 000 kroków dziennie. To przekłada się na mniej więcej 2 500 000 kroków rocznie. Jest to zatem ekwiwalent punktów, pozwalających zarobić 100 zł. Ogromną zaletą Boomerun jest możliwość otrzymania korzyści materialnych bez konieczności wydawania realnych pieniędzy.

Boomerun w przyszłości 

Aplikacją Boomerun zainteresował się Narodowy Fundusz Zdrowia. Istnieje także duże prawdopodobieństwo, że w przyszłości z danych pochodzących z aplikacji będą korzystać także firmy ubezpieczeniowe oraz pracodawcy, którym zależy na motywowaniu swoich pracowników do aktywności fizycznej.

Aplikację Boomerun pobierzecie ze sklepu Google Play oraz z App Store.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *