Łatwa premia 200 zł za otwarcie Konta w Pekao

Wraz z początkiem Nowego Roku bank Pekao wraca ze swoją hitową promocją! W zamian za otwarcie konta Przekorzystnego oraz spełnienie prostych warunków przez cztery kolejne miesiące możemy zyskać premie w wysokości 200 zł. Dodatkowo w ramach wnioskowania o konto możemy otworzyć konto oszczędnościowe na 3% do kwoty 30 tyś. zł.

Dla kogo promocja?

Uczestnikiem Promocji może zostać osoba, która nie była związania z bankiem Pekao w poprzednim roku kalendarzowym, czyli  od 1.01.2019 do 31.12.2019 (zarówno jako posiadacz jaki i współposiadacz) umową o prowadzenie rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego prowadzonego w PLN. Premia 200 zł podobnie jak we wcześniejszych edycjach podzielona jest na „dwie transze” po 100 zł.

Co zrobić aby uzyskać 200 zł premii?

Jeśli spełniamy pierwszy warunek to kolejnym krokiem jest złożenie wniosku za pośrednictwem formularza internetowego. Następnie do dnia 31.03.2020 musimy zawrzeć umowę o konto. Istotne, aby w trakcie wnioskowania wyrobić również kartę debetową oraz skonfigurować aplikację PeoPay. Ważne jest, aby podczas wypełniania wniosku online wybrać wybrać weryfikację biometryczną „na selfie” oraz późniejsze zatwierdzenie umowy zdalnie. To jest warunek aby ubiegać się pełną pule premii w kwocie 200 zł. Jeżeli jednak z góry wybierzemy weryfikacje tożsamości i podpisanie umowy w oddziale banku, to możemy ubiegać się jedynie o pierwszą transzę premii – 100 zł. Sam proces weryfikacji „na selfie” jest bardzo prosty i intuicyjny. Pełna instrukcja i wskazówki prezentowane są w momencie w momencie składania wniosku.

WEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

Następnie nie później, niż do końca miesiąca następującego po miesiącu przystąpienia do promocji (jeżeli konto założone zostanie w styczniu, to warunki spełniamy w lutym) powinniśmy:

  • zapewnić jednorazowy wpływ na swoje Konto Przekorzystne na min. 500 zł przelewem z zewnątrz lub z konta firmowego w Banku Pekao S.A. ;
  • zapłacić co najmniej raz za pomocą karty debetowej wydanej do Konta Przekorzystnego lub za pomocą aplikacji PeoPay;

Po spełnieniu obu tych warunków pierwszą część nagrody – 100 zł zostanie wypłacona do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po dniu przystąpienia do promocji. W naszym przykładzie (umowa zawarta w styczniu) będzie to koniec marca. Jeżeli w każdym z kolejnych 3 miesięcy (tj. w w lutym, marcu i kwietniu 2020 r.) spełnimy ponownie oba powyższe warunki aktywności, to do najpóźniej do 31.07.2020. r. otrzymamy „drugą transzę” nagrody – 100 zł.

Konto Przekorzystne

  • 0/6 zł miesięcznie za prowadzenie rachunku – brak opłat jeżeli w miesiącu poprzedzającym pobranie opłaty na konto wpłynie jednorazowo min. 500 zł (nie zaliczają się do tego wpłaty gotówkowe) i wykonasz co najmniej jedną płatność kartą wydaną do konta lub aplikacją PeoPay;
  • 0/3 zł miesięcznie za kartę – brak opłaty jeżeli w miesiącu poprzedzającym pobranie opłaty na konto wpłynie jednorazowo min. 500 zł (nie zaliczają się do tego wpłaty gotówkowe) i wykonasz co najmniej jedną płatność kartą wydaną do konta lub aplikacją PeoPay;
  • 0 zł za przelewy krajowe Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej i mobilnej;

WEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

Konto Oszczędnościowe 3% na 120 dni

W trakcie składania wniosku o Konto Przekorzystne możemy dodatkowo otworzyć konto Oszczędnościowe na bardzo dobrych warunkach – oprocentowanie 3% w skali roku. Kwota dla której obowiązuje oprocentowanie to 30 000 zł, a okres okres obowiązywania promocyjnego oprocentowania wynosi 120 dni.

Przydatne dokumenty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *