mBank: Łatwe 150 zł za założenie eKonta praktycznie bez karencji

Aktualizacja [09.02.2019]: Promocja została zakończona. Limit 3 00 wniosków został osiągnięty!

Wczoraj pojawiła się niesamowicie atrakcyjna promocja mBanku, dzięki której możecie zgarnąć aż 150 zł premii za otwarcie konta bankowego oaz spełnienie prostych warunków. Dodatkowo do zgarnięcia jest 250 w prostym Programie Poleceń Po szczegóły zapraszam poniżej 🙂

Dla kogo promocja?

Uczestnikiem Promocji może zostać każda osoba nieposiadająca żadnego konta osobistego w mBanku uwaga … od 3.02.2020 (okres karencji praktycznie nie istnieje!).

Co zrobić aby uzyskać 150 zł premii?

Jeśli spełniamy pierwszy warunek i jesteśmy „Nowym Klientem” to kolejnym krokiem jest zarejestrowanie się na stronie promocji za pośrednictwem formularza internetowego. W kolejnym kroku musimy złożyć wniosek o eKonto osobiste wraz z kartą debetową z specjalnie wygenerowanego dla nas linku. Mamy na to czas maksymalnie do  31.03.2020 lub do wyczerpania puli 3 000 wniosków. Mając na względzie krótki okres karencji warto się zatem śpieszyć. Następnie do 15.04.2020 powinniśmy zawrzeń umowę o konto oraz do 31.05.2020 wykonać pięć dowolnych transakcji bezgotówkowych (kartą, BLIKiem, płatności internetowe, przelewy na inne konto).

WEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

Dodatkowo 250 zł w programie poleceń

Oprócz łatwej premii za samo założenie konta możemy także dodatkowo zarobić do 250 zł polecając eKonto swoim znajomym. Za każde skutecznie polecenie otrzymuje 50 zł.

eKonto 

  • 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku (bezwarunkowo);
  • 0/7 zł za kartę – brak opłaty przy min. 1 transakcji w miesiącu;
  • 0 zł za 3 wypłaty z bankomatów za granicą;
  • 0 zł za wypłaty kartą od 100 zł z bankomatów w Polsce (poniżej tej kwoty pobierana jest prowizja 2,5 zł, nie dotyczy wypłaty z użyciem kodu BLIK);
  • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej i mobilnej;

WEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

Przydatne dokumenty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *