Regulamin

Regulamin

  1. Korzystanie z bloga asfinansowy.pl oznacza akceptację niniejszego regulaminu.
  2. Dane publikowane na blogu asfinansowy.pl mają charakter wyłącznie informacyjny.
  3. Wszystkie informacje oraz dane zamieszczone na blogu asfinansowy.pl są subiektywnym wyborem autora i nie stanowią oferty, usługi doradztwa ani rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Dokładamy wszelkich starań, aby przedstawione informacje były aktualne, a analizy rzetelne. Nie zwalnia to jednak użytkownika z obowiązku zapoznania się z regulaminami i innymi materiałami informacyjnymi, które dotyczą opisywanych produktów lub usług, przed podjęciem jakichkolwiek decyzji z nimi związanych.
  4. Autor dokłada wszelkich starań by publikowane na blogu asfinansowy.pl treści były kompletne, aktualne i zgodne ze stanem faktycznym, nie może jednak tego w pełni zagwarantować, w związku z czym nie ponosi żadnej odpowiedzialności za skutki wykorzystywania prezentowanych danych w podejmowaniu decyzji związanych z finansami. Weryfikacja wszelkich warunków danej oferty należy do czytelnika. W przypadku ofert bankowych szczególnie powinni oni zwrócić uwagę na tabele opłat i prowizji oraz regulaminy opisywanych produktów.
  5. Autor nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych na stronie reklam w tym w szczególności bannerów oraz linków polecających.
  6. Autor dopuszcza możliwość publikowania komentarzy przez użytkowników. Zawarte na blogu komentarze i opinie wyrażają poglądy i opinie ich autorów. Autor bloga nie ponosi odpowiedzialności za treść wiadomości publikowanych w komentarzach.
  7. Autor bloga zastrzega sobie prawo do modyfikacji i usuwania komentarzy bez podania przyczyny.
  8. Adres IP każdego komentarza jest rejestrowany.