Wraca Hit! 100 zł za założenie darmowej karty Twisto

Aktualizacja [16.03.2020]: Promocja została już zakończona. W dalszym ciągu można korzystać z programu poleceń i zyskać już jedynie 10 zł ==> Program poleceń Twisto 

Wróciła świetna promocja od Twisto! Do zyskania mamy 100 zł za wyrobienie darmowej karty z limitem debetowym od Twisto. Zapraszamy po więcej szczegółów poniżej 😉

Co zrobić aby zdobyć 100 zł premii?

Aby zyskać 100 zł premii należy założyć kartę Twisto za pośrednictwem formularza promocji. Pełna instrukcja zakładania konta i karty Twisto znajduje się poniżej. Dodatkowym warunkiem do zdobycia premii jest dokonanie co najmniej trzech transakcji kartą płatniczą lub kartą wirtualną (za pomocą Google Pay) wydaną przez Twisto.

WAŻNE: Organizator promocji wyraźnie zaznaczył, że promocja trwa do  wyczerpania puli 5000 (słownie: pięć tysięcy) Bonusów. Dlatego też warto się śpieszyć!

ZŁÓŻ WNIOSEK O KARTĘ TWISTO I ZGARNIJ 100 PLN >>

Jak założyć kartę Twisto – Instrukcja krok po kroku

1. Zarejestruj się za pośrednictwem formularza na stronie Twisto.
2. W formularzu rejestracyjnym podaj swój adres e-mail oraz zaproponuj hasło.
3. W polu „Posiadam kod promocyjny” nie podajemy żadnego kodu
4. W kolejnym kroku uzupełnij swoje dane osobiste: imię i nazwisko, kraj pochodzenia, adres zamieszkania, numer PESEL, numer telefonu oraz informacje na temat sytuacji dochodowej.
5. Kolejny krok to konieczność zdefiniowania limitu jaki nas interesuje oraz możliwość zamówienia karty.
6. W celu potwierdzenia tożsamości musisz wykonać jedynie przelew weryfikacyjny o wartości 1 PLN na konto w Twisto. Kwota ta zostanie nam natychmiast zwrócona. W przypadku przelewu weryfikacyjnego niezmiernie ważne jest, aby dane osobowe wpisane we wniosku były dokładnie takie same jak dane w koncie bankowym z którego będzie zrobiony przelew.
7. W trakcie weryfikacji Twisto ocenia naszą zdolność kredytową na podstawie naszego oświadczenia (bez konieczności dostarczania potwierdzeń wpływów wynagrodzenia czy zaświadczenia o dochodach). Twisto nie sprawdza również naszej historii kredytowej w BIK (zatem jeżeli limit zostanie uruchomiony, to fakt ten nie obciąży naszej zdolności kredytowej!) Weryfikowane są jedynie nasze dane w Krajowym Biurze Informacji Gospodarczej S.A. (tzw. BIG).
8. Po pozytywnej weryfikacji (trwa od kilku godzin do kilku dni) otrzymamy wiadomość o przyznanym limicie. W ciągu kolejnych kilku dni otrzymamy zamówioną przez nas kartę.
9. Premia 100 zł zostanie przypisana do naszego konta Twisto w formie punktów (100 zł = 100 pkt), których będziemy mogli użyć do spłaty debetu na karcie. Zgromadzonych punktów nie można wypłacić ani przelać na inne konto. Środki te możemy wykorzystać jedynie do spłaty wykorzystanego wcześniej limitu na karcie. Karta Twisto to tradycyjna karta debetowa, której operatorem jest Mastercard i można nią płacić w dowolnym sklepie stacjonarnym lub internetowym. 

ZŁÓŻ WNIOSEK O KARTĘ TWISTO I ZGARNIJ 100 PLN >>

Czym jest Twisto?

Twisto to aplikacja mobilna oraz wielowalutowa karta z limitem kredytowym. Operatorem karty jest Mastercard i dzięki temu z karty skorzystamy wszędzie tam, gdzie akceptowane są karty tego operatora (czyli w zdecydowanej większości sklepów internetowych i stacjonarnych zarówno w Polsce jak i za granicą). Twisto nie pobiera żadnych opłat za wydanie oraz za użytkowanie karty. Na każdej karcie jest linia debetowa (w praktyce możemy wnioskować o kwotę od 300 do 10 000 zł), która działa bardzo podobnie jak karta kredytowa. Jeżeli skorzystamy z limitu karty to zadłużenie wobec Twisto można spłacić do 45 dni (mamy 15 dni na spłatę po zakończeniu poprzedniego miesiąca) bez dodatkowych opłat. W razie potrzeby można odroczyć termin płatności o kolejny miesiąc, jednak wtedy musimy się liczyć z dodatkowym kosztem: 4,5 zł za każde przesunięte 100 zł (można odroczyć tylko część zadłużenia). Warto także pamiętać, że Twisto to jedynie karta do opłacania zakupów więc nie możemy jej użyć do wypłaty gotówki z bankomatu. W aplikacji Twisto nie znajdziemy także żadnej opcji umożliwiającej przelew środków na inne konta bankowe.

Co wyróżnia Twisto?

  • bezpieczeństwo transakcji gwarantowane przez operatora Mastercard (min. brak nadrukowanego kodu CVC na karcie);
  • brak opłaty za przewalutowanie; 
  • korzystne kursy wymiany walut;
  • bez opłat za kartę Twisto Free;
  • darmowy limit kredytowy do 45 dni – mamy 15 dni na spłatę po zakończeniu miesiąca;
  • kwota limitu kredytowego od 300 do nawet 10 000 zł;
  • skuteczna kontrola wydatków – dzięki aplikacji Twisto (dostępnej zarówno na systemy Androido oraz iOS);
  • możliwość dzielenia wydatków między znajomymi za pomocą Twisto Split;
  • możliwość płatności aplikacją Google Pay;

Program poleceń Twisto. Zaproś znajomych i polecaj Twisto. 

Każdy użytkownik może dodatkowo zarabiać na poleceniu karty Twisto swoim znajomym. Za każde zatwierdzone konto Twojego znajomego (rejestracja, zamówienie karty oraz przyznany limit kredytowy) zyskasz punkty o wartości 30 10 zł. Osoba polecana również otrzyma 30 10 zł na start!

Przydatne dokumenty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *